• Post author:
  • Post category:Main
  • Post comments:0 Comments

У Рівному стартувала активна виборча кампанія. Сьогодні з усіх телеекранів та біл-бордів міста закликають рівнян проголосувати за той чи інший політичний бренд. Однак в переважній більшості це всеукраїнські бренди, які керуються з Києва, Львова чи Луцька. А відтак опікуються вони в першу чергу загальноукраїнськими проблемами. А проблеми міста залишаються другорядними. В першій рівненській партії «Громадський контроль» заявляють, що вирішення проблем міста Рівне – це першочергове завдання партії. Адже уся команда «Громадського контролю» живе і працює в Рівному.

  • На місцевих виборах ми обиратимемо депутатів до місцевих рад, де практично немає політики. Ну скажіть, яка політика в ремонті дороги чи облаштування дитячого майданчика в дворі будинку. А тому голосувати за великі партійні бренди і сподіватися, що Порошенко чи Зеленський приїде до Рівного ремонтувати дорогу, марна справа. Тому ми закликаємо рівнян більш відповідально ставитися до свого вибору та голосувати за ту політичну силу, яка створена в Рівному, представники якої живуть та працюють в місті та щоденно зіштовхуються з тими ж проблемами, що і виборці. А тому здатні оперативно вирішувати їх, – заявляє лідер «Громадського контролю» Дмитро Якимець.

Посилює необхідність голосувати саме за місцеву партію й новий Виборчий Кодекс, який, фактично ліквідовує самостійність депутатів місцевих рад і перетворює їх в маріонеток Києва, Львова, Дніпра чи Луцька. А відтак замість вирішення проблем рівнян ці партії будуть очікувати схвалень з центральних апаратів партій.

  • Уже сьогодні, замість порожніх обіцянок і торгівлі «фейсами» лідерів, ми йдемо до мешканців міста з конкретними пропозиціями щодо тих проблем, які потрібно нагально вирішувати. Всього ми сформували 19 таких проблем, а точніше вимог до влади щодо їх вирішення. І кожному рівнянину ми пропонуємо обрати які з цих вимог він вважає найбільш актуальними для себе й підтримати їх, – розповідає Дмитро Якимець.

Серед вимог, сформульованих «Громадським контролем» до влади, запровадження гарячої води в помешкання рівнян в літку, зміна підходів до проведення ремонту доріг та тротуарів міста, очистка Усті й озера Басів Кут з облаштуванням сучасної європейської набережної та пляжу, своєчасний вивіз сміття, тощо.

  • –        Наша команда, це рівняни, які на своєму досвіді продемонстрували, що знають і розуміють як вирішувати проблеми в місті. Це активісти та науковці, люди середнього бізнесу та освітяни з медиками. Всі ті хто живе поруч з вами, і хто щодня зіштовхується з проблемами міста. Ми йдемо в міську раду, щоб вимагати від влади й контролювати вирішення проблем! Пропонувати нові підходи у  розвитку міста Рівне. Тож, закликаю мешканців міста Рівне підтримати нас! Бо ми місцеві і не чекатимемо вказівки олігархів з Києва, Львова чи Дніпра, як нам краще діяти! Єдині інтереси, які ми будемо відстоювати – це інтереси рівнян!, – наголошує лідер «Громадського контролю» Дмитро Якимець.

Leave a Reply