«Громадський контроль» — перша політична команда, яка представила програму розвитку Рівного. «Новому Місту» бути!

24 вересня в Рівному відбулась непересічна подія, яка, безперечно, змінить плин життя нашого міста на краще. Заради “Нового Рівного” та змін народилась команда однодумців, професіоналів, експертів і просто небайдужих до долі рідного міста рівнян, які об’єднались навколо ідеї відродження Рівного під керівництвом голови “Рівненського громадського контролю” Дмитра Якимця. Конференція Рівненської міської організації політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Громадський контроль” висунула своїх кандидатів у депутати до Рівненської міської ради та кандидата на посаду міського голови Рівного, яким став Дмитро Якимець.

Під час конференції члени команди “Громадського контролю” першими з усіх партій представили чітку інноваційну програму розвитку Рівного “Рівне — Нове Місто”, реалізація якої дозволить у майбутньому достойно конкурувати нашому обласному центру в усіх сферах з сусідніми містами. На жаль, досі Рівному бракувало саме такого чіткого стратегічного документа. Програму спеціально для Рівного створила група фахівців із різних сфер та представників громадськості на основі напрацювань “Дорожньої карти реформ Рівного” та досвіду ГО “Рівненський громадський контроль”. Програма містить 13 розділів з реформування основних сфер життя міста. — Ця програма підготовлена командою “Громадського контролю”, а не переписана з якоїсь програми якоїсь партії, — розповідає лідер ГО “Рівненський громадський контроль” Дмитро Якимець. — Це перша програма, яку представляє політична команда, що йде на вибори до Рівненської міської ради. Наша програма максимально враховує усі аспекти та проблемні питання нашого міста, шляхи і бачення їхнього вирішення. Дмитро Якимець стверджує, що передвиборча програма команди “Громадського контролю” “Рівне — Нове Місто” у майбутньому стане основою для розробки стратегії “Нове Рівне” та дороговказом у розвитку міста на десятиліття. Програма “Рівне — Нове Місто” складається із 13 розділів, кожен з яких презентує окрему сферу життя Рівного. Кожен пункт розділу передбачає основні кроки та заходи з перетворення Рівного у нове та сучасне місто.

Основні розділи програми:

 • Нові підходи до управлінських кадрів;
 • Відповідальна та відкрита міська влада;
 • Якісні комунальні послуги та ефективне житлово-комунальне господарство;
 • Ефективні земельні відносини (прозоре та зрозуміле виділення земельних ділянок);
 • Ефективне використання енергії;
 • Сучасний громадський транспорт і транспортна інфраструктура;
 • Громадська безпека;
 • Екологія та комфорт мешканців;
 • Розвиток культурного простору;
 • Підтримка спорту і спортсменів;
 • Якісна та доступна освіта, медицина і соціальна сфера;
 • Бізнес без перепон, залучення інвестицій та ефективна бюджетна політика;
 • Місто — привабливе для гостей

Перший номер виборчого списку “Громадського контролю” Святослав Євтушенко презентував розділи “Якісні комунальні послуги та ефективне житлово-комунальне господарство” й “Ефективне використання енергії”. Сфера комунальних послуг та ЖКГ забезпечує життєдіяльність усього міста, бо коли все функціонує правильно, то ми цього не помічаємо, а коли відбуваються якісь збої — це одразу стає помітно, — каже Святослав Євтушенко. Сьогодні у державі відбуваються серйозні зміни, які торкнулися й житлово-комунального господарства, набирають чинності нові закони. Завдання місцевої влади — забезпечити створення конкурентного середовища надавачів комунальних послуг, щоб люди могли самі обирати, яке підприємство їх буде обслуговувати. Екс-голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок представив бачення команди щодо вирішення проблем міста в охороні здоров’я, освіті та соціальній сфері. За його словами, з міського бюджету на ці галузі виділяються величезні кошти, однак цього жоден рівнянин не може відчути, оскільки власними коштами та “благодійними” внесками фінансує ці установи. Кандидатами у депутати стали відомі у Рівному відомі політичні діячі, громадські активісти, журналісти, експерти у різних галузях, військовослужбовці, бізнесмени та представники ГО “Рівненський громадський контроль”. Команда “Громадського контролю” відрізняється від інших, бо протиставляє “господарникам” з “великим досвідом”, совковими підходами та старими корупційними схемами нові обличчя, інтелект, європейський погляд на речі, нову генерацію політиків. Саме команді “Громадського контролю” під силу реалізувати амбіційну програму “Рівне — Нове Місто”. 

Leave a Reply