• Post author:
  • Post category:Main

Кандидат у депутати в міськраду від партії “Громадський контроль” Віктор Король:
“Хочу, щоб якомога більше дітей могли отримати якісний відпочинок, поєднаний із розвитком!”

Яким буде майбутнє нашого міста? Хто прийде нам на зміну? Чи залишаться діти рівнян у місті, а чи будуть шукати більш комфортного середовища? Про це розмірковує Віктор Король, директор «Саві Нейшн», кандидат в депутати від партії “Громадський Контроль”.

Змінюємо світ через зміну мислення

Я – батько чотирьох дітей, – говорить Віктор Король. Напевне, саме це змушує мене думати про майбутнє Рівного, міста, де народились і живуть мої діти. Мені важливо, щоб вони росли у безпечному просторі, щоб мали змогу розвиватись не лише фізично, але і як особистості.

Чотири роки тому із заснуванням компанії  Savvy Nation, співвласником і директором якої я є, моєю місією стало створювати простір, у якому займаються розвитком дітей та підлітків. 

Віктор Король говорить: 

– Мета “Саві Нейшн” – не розказати про успіх, а направити на шлях до нього. Для досягнення цієї цілі ми працюємо над трансформацією мислення шляхом проведення тренінгів та навчання, у тому числі основам фінансової грамотності, а також якісного та змістовного відпочинку. У нас є курси не лише для дітей, але й для батьків.

Те, що ми закладаємо зараз у підростаюче покоління, дасть свої плоди через 10-20 років, коли виростуть та стануть на ноги наші 10-15- річні підопічні. 

Створювати простір для якісних змін

Трансформаційні зміни в управлінні містом – це те, що мені дуже імпонує у партії “Громадський Контроль”. Наші цілі взаємопов’язані. “Громадський Контроль” хоче усвідомленого, відповідального управління містом, у якому всі діти мали б умови для розвитку та самореалізації. Моя місія – створювати простір для виховання такого покоління, щоб готувати їх до успішного відповідального дорослого життя.

Я хочу, щоб якомога більше дітей мало змогу отримати якісний відпочинок, поєднаний із розвитком.

У Рівному дуже бракує молодіжного, підліткового простору, де дитина могла б навчитись комунікувати, знайти нових друзів; отримати допомогу психологів; навчитись правильно  розпоряджатись фінансами; повноцінно відпочивати, отримуючи при цьому імпульс для подальшого розвитку. Вважаю, що міська влада приділяє недостатньо уваги цьому питанню.

Хочу мати більше важелів впливу на рішення влади, хочу, щоб у Рівному був створений сучасний молодіжний центр. Ми маємо унікальний досвід, до нас приїжджають з інших міст, і навіть з міністерства освіти. Подібних програм і форм роботи з підлітками немає у ні Рівному, ні в області.

Діти – це наше майбутнє. Від того, в яких умовах вони будуть зростати, залежить, яким буде це майбутнє. Я йду в міську раду, щоб розвивати дитячі позашкільні програми, сприяти створенню простору для якісного відпочинку дітей, заснувати сучасний молодіжний центр. Рівне має бути приязним до дітей, комфортним для всіх мешканців.