Місцеві вибори 2020: чому потрібно обирати партію "Громадський контроль"

Останнім часом ми бачимо на вулицях міста та в ЗМІ, як на місцеві вибори 2020 йдуть партії, які прикриваються загальнонаціональними політичними гаслами. Ці люди хочуть прийти в Рівнераду не на розумінні та розв’язанні проблем Рівного, а на загальних рейтингах київських політиків.

Команда “Громадського контролю” кардинально відрізняється від їх усіх.  “Насамперед, Перша Рівненська партія – це небайдужі рівняни та успішні фахівці, що йдуть до міської ради, аби застосувати свій досвід на користь усієї громади” – розповідає  лідер Першої Рівненської партії “Громадський контроль” Дмитро Якимець. – З нами професори, підприємці, мистецтвознавці, працівники сфери послуг. Прості рівняни, які чітко розуміють проблеми та знають як їх вирішити. Ми не хочемо прикриватися загальнонаціональними політичними гаслами, а ставимо на перше місце лише інтереси громади Рівного, – зазначив Дмитро Якимець.  – Усі, хто має бажання змінити наше місто на краще, долучайтеся”.

 Разом з цим, Дмитро Якимець підсумував діяльність “Громадського контролю”.

Підняті партією декілька років тому проблеми, а саме: запровадження Громадського бюджету, електронні петиції, онлайн-трансляції сесій, відкриття архівів голосування – усе це вже працює у Рівному. Але зупинятися ми не плануємо, а маємо цілу низку вимог та проєктів, які обов’язково потрібно запровадити у Рівному”, – каже Дмитро Якимець. – Науково обґрунтована утилізація сміття, гаряча вода для рівнян влітку, енергопаспорти усіх будівель і зрештою оптимізація тарифів, підвищення туристичного потенціалу, музей фотомистецтва тощо. Близько 20 конкретних проєктів та програм, які зроблять наше місто сучасним та комфортним, усе це наші вимоги та цілі!

Наразі в команді Громадського контролю йдуть як “старі” члени команди, такі як Олександр Харват, так і нові, але успішні мешканці Рівного: професори Петро Скрипчук та Дарія Лико, активісти Алла Зімбіцька та Віктор Булига.

Наша команда, це рівняни, які на своєму досвіді продемонстрували, що знають і розуміють, як розв’язувати проблеми в місті. Це активісти та науковці, люди середнього бізнесу та освітяни з медиками. Всі ті, хто живе поруч з вами й хто щодня зіштовхується з проблемами міста. 

Ми йдемо в міську раду, щоб вимагати від влади й контролювати розв’язання наших проблем! Ми переконані, що Рівне повинно стати перлиною Полісько-волинського краю! І беремо це на КОНТРОЛЬ!

Close Panel