Виборча програма Рівненської міської парторганізації Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль»

 

Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль» є першою рівненською партією, яка ставить за мету концентрацію зусиль на вирішенні проблем міста Рівного та Рівненської громади. Це можна зробити за рахунок чіткого розуміння проблем та акумулювання всіх ресурсів на розробці заходів з покращення життя містян та комфорту нашого міста. Крім того, Програма Громадського контролю твердо базується на запровадженні  інструментів прямої демократії, які дозволять посилити діалог між громадою та владою, а також повинні забезпечити швидку та правильну реакцію влади на вирішення певних проблем. Тому, Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль» є партією, яка базується на інтересах громади міста Рівного, та має чітке розуміння, які проблеми потрібно вирішити першочергово.

Наша партія висуває до місцевої влади 17 вимог, які ми вважаємо найактуальнішими для Рівного. Ці вимоги – результат спільних напрацювань експертів у різних сферах та команди “Громадського контролю”. 

Рівняни вимагають:

 1. Розробити систему громадського контролю за станом ремонту доріг, тротуарів, прибудинкових територій.

 2. Впровадити громадський контроль за дотриманням чистоти у місті, сприяти розробці системи сортування сміття, розв’язанню проблеми захоронення та переробки твердих побутових відходів.

 3. Запровадити прозоре формування тарифів на комунальні послуги.

 4. Дітям – садочки. Забезпечити всіх рівненських дітей місцями у закладах дошкільної освіти.

 5. Заборонити побори у школах, садочках та лікарнях Рівного. Будь-які благодійні внески можуть бути перераховані лише на позабюджетний безготівковий рахунок.

 6. Безпеку міста – під контроль громади! Стимулювати розвиток “Сусідської варти”.

 7. Створити міську ситуаційно-аварійну службу для оперативного реагування на аварійні ситуації: єдиний телефон, інтерактивна карта, виїзд бригади впродовж 4-х годин з моменту подання заявки.

 8. Запровадити “Картку рівнянина” та розробити систему електронних сервісів міської влади задля реалізації принципів прямої демократії.

 9. Запровадити формування прозорого бюджету. Збільшити відсоток коштів на проєкти, що фінансуються за програмою “Громадський бюджет”.

 10. Створити повний перелік комунального майна та забезпечити контроль його використання. Створити наглядові ради при комунальних підприємствах.

 11. Малому та мікробізнесу – комфортне бізнес-середовище.

 12. Під контролем громади здійснювати систематичний екологічний моніторинг, а саме:

 • виявити причину систематичного забруднення повітря у мікрорайоні Північний;

 • виявити та ліквідувати зливи стічних вод у Басівкутське озеро;

 • зберігати та збільшувати зелені насадження.

 1. Створити Інститут розвитку міста для системного планування розвитку та архітектурного обличчя Рівного. Забезпечити збереження історичної спадщини Рівного.

 2. Запровадити громадський контроль за наявністю ліків та необхідного обладнання у медичних закладах комунальної форми власності, контроль готовності міста до епідемій.

 3. Створити програму реалізації принципу інклюзивності та доступності міста для всіх його мешканців. Створити “Університет третього віку” у кожному мікрорайоні міста. Заохочувати громадян поважного віку до участі у суспільному житті.

 4. Зберегти наявні спортивні майданчики та розробити план побудови прибудинкових спорткомплексів. Створити систему велодоріжок та велопарковок.

 5. Запланувати фінансування міських програм для підтримки ветеранської спільноти Рівного.

Реалізація вищезазначених вимог дозволить створити у місті Рівному комфортне середовище для проживання, ведення бізнесу, саморозвитку, освіти та культурного життя. Ми переконані, що постійний діалог між громадою та владою забезпечить якісний розвиток усіх сфер життя міста Рівного.

Розвиток Рівного, як кращого міста Волині та Полісся!

Close Panel