Професори та викладачі, підприємці та священники УПЦ, громадські активісти та працівники комунальних підприємств об’єдналися під прапорами «Громадського контролю», щоб розвивати Рівне.

18 вересня відбувся з’їзд «Громадського контролю», на якому делегати затвердили список кандидатів від цієї політичної сили до Рівненської міської ради.

Голова партії «Громадський контроль» Ігор Маршавін та лідер партії Дмитро Якимець

Сьогодні ми презентуємо унікальну для нинішніх виборів команду. Адже під прапором «Громадського контролю» зібралися справді професіонали своєї справи. Люди, які хочуть змінити наше місто. І головне – знають, як це зробити, – зазначив у вітальному слові голова партії «Громадський контроль» Ігор Маршавін.

Презентуючи команду, голова «Громадського контролю» підкреслив, що в списку партії представлені різні категорії та прошарки рівненської громади. А відтак – сильна та дієва команда однодумців, яка зможе професійно захищати інтереси рівнян з будь-якого питання міського господарства.

Наша команда – це троє професорів та двоє доцентів, троє працівників комунальних підприємств та три працівники сфери послуг, чотири представники культури та двоє журналістів. Троє юристів. Також серед кандидатів від Громадського контролю є голови спілок інвалідів та федерації регбі, засновники екологічного руху, зоозахисники та голова громадської ради. Це люди, які вже мають досягнення та здобутки. А тепер вони об’єдналися, щоб змінити наше місто, – наголосив Ігор Маршавін.

Команда Першої Рівненської Партії Громадський Контроль

Відтак до першої п’ятірки «Громадського контролю» увійшли: лідер партії Дмитро Якимець; голова партії, приватний підприємець Ігор Маршавін; заступниця голови ГО “Асоціація батьків дітей-інвалідів” Алла Зімбіцька;  докторка економічних наук, професорка кафедри менеджменту РДГУ Інна Дейнега, та юрист, директор правничої компанії «Пріоритет» Микола Сміховський. Також серед кандидатів від Громадського контролю відомі у Рівному фотомитець Олександр Харват та сценарист, режисер, директор Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто Мрії” Віктор Булига.

Коментуючи свою участь у виборах, Віктор Булига, зокрема, відзначив, що йде в міську раду, аби «зробити Рівне Містом Мрії, у якому буде комфортно себе почувати кожен мешканець».

Віктор Булига – кандидат у депутати від політичної партії “Громадський контроль”

Доживши до 55-ти, йду вперше кандидатом у депутати. Чому це роблю? Тому що народився у Рівному, живу в рідному місті постійно. Тут народилися двоє моїх менших дітей, а первісток, хоч і з’явився на світ у Чернівцях, але все рівно на вулиці з прекрасною назвою Рівненська. Отож все життя, як не крути, пов’язане з рідним містом. Сьогодні я відчуваю в собі сили бути корисним своєму місту. Адже зробити Рівне Містом Мрії, у якому буде комфортно себе почувати кожен мешканець, де б він не перебував – у своєму дворі, квартирі, на ринку, спортмайданчику, кінотеатрі, школі, чи у будь-якій іншій установі або місці нашого славного міста – моя давня Мрія, яку, у міру своїх можливостей, сил і талантів втілював до цього, – прокоментував Віктор Булига.

У свою чергу, виступаючи на з’їзді, лідер «Громадського контролю» Дмитро Якимець окреслив цілі та завдання, які ставить перед собою партія в Рівненській міській раді. Зокрема, він зазначив, що «Громадський контроль» не висуває свого кандидата на посаду міського голови Рівного, а відтак, зосередить свою роботу над контролем діяльності обраного мера Рівного.

Не важливо, хто стане міським головою Рівного. Важливо, щоб цей міський голова не перетворився на чергового «князька». Наше завдання в міській раді, з однієї сторони, допомогти новому меру запровадити реформи в місті, адже ми знаємо, як це зробити й вже робили, кожен на своїй ділянці роботи. З іншого боку, «Громадський контроль» має стати тим запобіжником, який забезпечить участь громади Рівного в управлінні містом. Ми маємо максимально розширити інструменти прямої демократії, щоб рівняни мали змогу контролювати владу, говорити їй про проблеми міста та шляхи їх розв’язання, – наголосив Дмитро Якимець.

Лідер «Громадського контролю» Дмитро Якимець

Лідер «Громадського контролю» підкреслив, що розв’язання поточних проблем Рівного має стати першочерговим та головним завданням для депутатів міської ради. Адже «Громадський контроль» – це рівненська партія, яка стоїть на захисті інтересів рівнян!

«Громадський контроль» — перша політична команда, яка представила програму розвитку Рівного. «Новому Місту» бути!

24 вересня в Рівному відбулась непересічна подія, яка, безперечно, змінить плин життя нашого міста на краще. Заради “Нового Рівного” та змін народилась команда однодумців, професіоналів, експертів і просто небайдужих до долі рідного міста рівнян, які об’єднались навколо ідеї відродження Рівного під керівництвом голови “Рівненського громадського контролю” Дмитра Якимця. Конференція Рівненської міської організації політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Громадський контроль” висунула своїх кандидатів у депутати до Рівненської міської ради та кандидата на посаду міського голови Рівного, яким став Дмитро Якимець.

Під час конференції члени команди “Громадського контролю” першими з усіх партій представили чітку інноваційну програму розвитку Рівного “Рівне — Нове Місто”, реалізація якої дозволить у майбутньому достойно конкурувати нашому обласному центру в усіх сферах з сусідніми містами. На жаль, досі Рівному бракувало саме такого чіткого стратегічного документа. Програму спеціально для Рівного створила група фахівців із різних сфер та представників громадськості на основі напрацювань “Дорожньої карти реформ Рівного” та досвіду ГО “Рівненський громадський контроль”. Програма містить 13 розділів з реформування основних сфер життя міста. — Ця програма підготовлена командою “Громадського контролю”, а не переписана з якоїсь програми якоїсь партії, — розповідає лідер ГО “Рівненський громадський контроль” Дмитро Якимець. — Це перша програма, яку представляє політична команда, що йде на вибори до Рівненської міської ради. Наша програма максимально враховує усі аспекти та проблемні питання нашого міста, шляхи і бачення їхнього вирішення. Дмитро Якимець стверджує, що передвиборча програма команди “Громадського контролю” “Рівне — Нове Місто” у майбутньому стане основою для розробки стратегії “Нове Рівне” та дороговказом у розвитку міста на десятиліття. Програма “Рівне — Нове Місто” складається із 13 розділів, кожен з яких презентує окрему сферу життя Рівного. Кожен пункт розділу передбачає основні кроки та заходи з перетворення Рівного у нове та сучасне місто.

Основні розділи програми:

 • Нові підходи до управлінських кадрів;
 • Відповідальна та відкрита міська влада;
 • Якісні комунальні послуги та ефективне житлово-комунальне господарство;
 • Ефективні земельні відносини (прозоре та зрозуміле виділення земельних ділянок);
 • Ефективне використання енергії;
 • Сучасний громадський транспорт і транспортна інфраструктура;
 • Громадська безпека;
 • Екологія та комфорт мешканців;
 • Розвиток культурного простору;
 • Підтримка спорту і спортсменів;
 • Якісна та доступна освіта, медицина і соціальна сфера;
 • Бізнес без перепон, залучення інвестицій та ефективна бюджетна політика;
 • Місто — привабливе для гостей

Перший номер виборчого списку “Громадського контролю” Святослав Євтушенко презентував розділи “Якісні комунальні послуги та ефективне житлово-комунальне господарство” й “Ефективне використання енергії”. Сфера комунальних послуг та ЖКГ забезпечує життєдіяльність усього міста, бо коли все функціонує правильно, то ми цього не помічаємо, а коли відбуваються якісь збої — це одразу стає помітно, — каже Святослав Євтушенко. Сьогодні у державі відбуваються серйозні зміни, які торкнулися й житлово-комунального господарства, набирають чинності нові закони. Завдання місцевої влади — забезпечити створення конкурентного середовища надавачів комунальних послуг, щоб люди могли самі обирати, яке підприємство їх буде обслуговувати. Екс-голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок представив бачення команди щодо вирішення проблем міста в охороні здоров’я, освіті та соціальній сфері. За його словами, з міського бюджету на ці галузі виділяються величезні кошти, однак цього жоден рівнянин не може відчути, оскільки власними коштами та “благодійними” внесками фінансує ці установи. Кандидатами у депутати стали відомі у Рівному відомі політичні діячі, громадські активісти, журналісти, експерти у різних галузях, військовослужбовці, бізнесмени та представники ГО “Рівненський громадський контроль”. Команда “Громадського контролю” відрізняється від інших, бо протиставляє “господарникам” з “великим досвідом”, совковими підходами та старими корупційними схемами нові обличчя, інтелект, європейський погляд на речі, нову генерацію політиків. Саме команді “Громадського контролю” під силу реалізувати амбіційну програму “Рівне — Нове Місто”. 

Close Panel