• Post author:
  • Post category:Main

Дмитро Якимець:
"Замість обіцянок – реальне виконання передвиборчої програми!"

Сьогодні, під час активної передвиборчої кампанії, нас часто запитують: «Чим займався «Громадський контроль» останні чотири роки? Чому вас не було чути?» Справді, в останні роки ми майже не з’являлися в телевізійних новинах чи на шпальтах газет. Натомість ми працювали над системними змінами в Рівному. Ми реалізовували програму, за яку на виборах у 2015 році проголосували 33%  мешканців міста. Бо вважали – рівнянам потрібно показати реальні результати своєї роботи!

За ці роки нам є про що прозвітувати.

Зокрема, суттєвим  досягненням команди «Громадського контролю» стало запровадження у Рівному Громадського бюджету. Завдяки цьому інструменту прямої демократії мешканці міста напряму впливають на благоустрій та розвиток Рівного.

– За 4 роки, впродовж яких працює Громадський бюджет в Рівному, мешканцям міста вдалося реалізувати понад 65 проєктів, направлених на покращення міста, – розповідає лідер партії «Громадський контроль» Дмитро Якимець.

Не менш важливим здобутком Громадського контролю за останні п’ять років стало досягнення ще однієї цілі – відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг. Сьогодні послугами регіонального ЦНАПу користуються усі мешканці міста, а сам Центр визнаний одним з кращих в Україні.

У 2015 році наша партія декларувала необхідність запровадження в Рівному системи відеоспостереження, яка б допомагала правоохоронцям відшукувати злочинців. На сьогодні  система вже ефективно працює. У 2016 році була ухвалена програма «Безпечне місто», що дозволило значно покращити роботу правоохоронців міста. Станом на 2020 рік 93% усіх автокрадіжок та автоугонів розкривається завдяки мережі камер відеоспостереження, встановлених за програмою “Безпечне місто”.

– Це лише частина завдань та цілей, які ми ставили перед собою на попередніх виборах, та які вдалося реалізувати. На жаль, через мою відсутність ми не надто активно працювали у ЗМІ, тому не всі рівняни знають про наші здобутки. Але нам насправді є про що прозвітувати. Нам не соромно дивитися виборцям в очі, – наголосив Дмитро Якимець.