7 причин підтримати партію "Громадський контроль" на виборах до Рівненської міської ради

Добігають свого завершення виборчі перегони 2020 року. Та залишається чимало рівнян, які ще не визначилися за яку партію віддати свій голос. Кого обрати до Рівненської міської ради. Закликаємо вас підтримати Першу Рівненську партію «Громадський контроль».

Причина 1. Громадський контроль – це перша рівненська, місцева, партія.

Партія “Громадський контроль” започаткована у 2012 р. громадським і політичним діячем Дмитром Якимцем. І хоч партія всеукраїнська, «Громадський контроль» – єдина партія в Україні, керівні органи якої знаходяться в Рівному.

«Ми – рівняни, місцева партія, яку цікавить те, що відбувається у нашому місті. Нам не дають вказівки лідери організацій, заснованих у Львові, Києві чи Луцьку. та наші діти проживаємо у Рівному, тому хочемо зробити це місто найкомфортнішим для життя у всій Західній Україні».

Причина 2. Громадський контроль – партія, яка створена не під вибори. 

Політична партія “Громадський контроль” створена задовго до виборчої кампанії 2020 року. У 2012 році з ініціативи громадського та політичного діяча Дмитра Якимця була створена громадська організація «Рівненський громадський контроль», що у 2015 році перетворилася у Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль». Цього ж року партія брала участь в місцевих виборах та здобула 5 мандатів, а сам Дмитро Якимець посів друге місце на виборах міського голови отримавши 33% підтримки рівнян.

Причина 3. Партія “Громадський контроль” не належить жодному олігарху.

Громадський контроль – єдина партія, що бере участь у виборах, і за спиною якої не стоять місцеві чи всеукраїнські олігархи. Ми представляємо інтереси рівненської громади, а не «грошових мішків». Ми об’єдналися для того, щоб розв’язувати проблеми нашого міста, реалізовувати той позитивний досвід, який уже маємо, в масштабах Рівного. Кожен член нашої команди – це професіонал у своїй галузі й тепер ми разом зможемо змінити Рівне, покращити його, не озираючись на олігархів та їх посіпак.

Причина 4. Наша команда складається з професіоналів, експертів, які вже реалізували важливі проєкти для мешканців Рівного. 

«Громадський контроль» – це партія простих людей та громади. Наша команда – це троє професорів та двоє доцентів, троє працівників комунальних підприємств та три працівники сфери послуг, чотири представники культури та двоє журналістів. Троє юристів. Також серед кандидатів від Громадського контролю є голови спілок інвалідів та федерації регбі, засновники екологічного руху, зоозахисники та голова громадської ради. Це люди, які вже мають досягнення та здобутки. А тепер вони об’єдналися, щоб змінити наше місто.

Причина 5. Ми не рвемося до влади, ми хочемо її контролювати.

Наша задача – поставити під тотальний громадський контроль всі дії виконавчої влади, щоб кожна копійка, кожен об’єкт власності рівненської громади були використані на благо рівнян та розвиток міста. Це можна зробити шляхом широкого залучення громадськості до вирішення життєво важливих питань, у тому числі шляхом обговорень, громадських слухань, наглядових рад на комунальних підприємствах тощо.

Причина 6. Ідеї та програмні постулати “Громадського контролю” частково вже втілені в життя.

За час, що минув з останніх виборів, було реалізовано чимало програмних напрямків, які були заявлені на місцевих виборах 2015 року.

Зокрема, було впроваджено інструмент прямої демократії  – Громадський бюджет. Тепер рівняни можуть ініціювати проєкти та безпосередньо впливати на добробут та розвиток Рівного. Упродовж 4-х років, за час існування Громадського бюджету, було реалізовано 65 проєктів.

Відкрито один з найсучасніших Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Рівного.

Впроваджено прямі телетрансляції сесій Рівнеради, поіменне голосування депутатів. Це дозволяє безпосередньо кожному виборцю оцінити якість роботи свого обранця.

Запроваджено систему вуличного відеоспостереження у Рівному, що суттєво вплинуло на якість роботи правоохоронців.

Причина 7. Наш головний принцип: «Сильна громада та сервісна держава!»

У нашому розумінні лише сильні громади здатні забезпечити розквіт держави. Місцеві органи державної влади повинні обслуговувати інтереси Рівненської громади, а не сліпо виконувати волю місцевих князьків.

Голосуйте за №7 в бюлетенях до Рівненської міської ради (бюлетень світло-жовтого кольору).