• Post author:
  • Post category:Main

Кандидатка у депутати міськради від партії “Громадський контроль” Інна Дейнега: “Щоб молодь залишалась у місті, необхідно розвивати Рівне, його інфраструктуру та економіку!”

Чому молодь не залишається у Рівному? – розмірковує Інна Дейнега, рівнянка, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету. 

Як науковець і викладач, пані Інна переймається долею рівненських закладів вищої освіти та молоді. 

“Без якісного бренду Рівного не може бути розвитку університетського бренду!”, каже Інна Дейнега. – Протягом останніх 2-3-х років помітно змінився підхід абітурієнтів до вибору місця навчання. Вони оцінюють заклади вищої освіти не лише за освітнім рейтингом. Дуже важливого значення набуває їх розташування, адже часто колишні школярі обирають столичні університети, або інші навчальні заклади у великих містах лише тому, що там є реальні перспективи знайти роботу, кращі умови для саморозвитку та дозвілля.”

На сьогодні рівненські навчальні заклади готують різнопрофільних фахівців всіх рівнів. Перелік спеціальностей значний та різноманітний, починаючи від молодшого медичного персоналу, закінчуючи магістрами з будівництва, педагогічних наук чи мистецтвознавства. Є технічна база для навчання, є кваліфіковані викладачі, а от студентів могло б бути більше.

Як спонукати молодь приїжджати у Рівне

Щоб майбутні студенти обирали рівненські ВУЗи, необхідно розвивати місто, його інфраструктуру та економіку, робити Рівне якомога більш комфортною територією для проживання.

Є ряд проблем, які цілком спроможна – і повинна – розв’язувати місцева влада. Зокрема, в цей перелік входять:

  • безпека мешканців, у тому числі освітлені вулиці та відеонагляд;
  • транспортне сполучення у різний час доби, в тому числі увечері та вночі;
  • різноманітні міські сервіси, у тому числі ті, які надаються з “карткою рівнянина”, як-от електронний квиток тощо;
  • розвиток культурних центрів – клубів, танц-полів та інших;
  • розвиток мережі спортивних майданчиків.

Чим безпечніше і комфортніше почуватиметься кожен мешканець, тим охочіше молодь приїздитиме до Рівного на навчання, а згодом буде залишатись працювати чи розвивати власну справу у нашому з вами місті.

Розвиток місцевого бізнесу, залучення інвестицій автоматично покращують привабливість міста для життя. Відповідно, більше молодих рівнян буде залишатися вдома, та більше іногородніх студентів будуть навчатись у рівненських університетах, що напряму впливатиме на рівень розвитку освіти. 

Як зробити Рівне комфортним?

“Рівень розвитку міської інфраструктури, транспортної мережі, закладів культури та дозвілля безпосередньо впливають на вибір місця навчання та проживання. Маю досвід та напрацювання у цій сфері. Я хочу розвивати бренд Рівного як одного з найкомфортніших міст Волині та Полісся.

Тільки рівненська партія може справді ефективно відстоювати інтереси рівнян, будувати та розвивати Рівне. “Громадський Контроль” – рівненська партія, тому я йду на вибори у міську раду від цієї політичної сили.”