Секретарем Острозької міської ради став представник «ВО «Громадський контроль»

За кандидатуру Тараса Хмарука проголосували більшість депутатів Острозької міської ради.

Процедура обрання кандидата на цю посаду проходила шляхом таємного голосування. За підсумками якого, 28 депутатів проголосували за кандидатуру Тараса Хмарука, не підтримали – 5 осіб і 2 утрималися.

Додамо, що окрім самого Тараса до Острозької міської ради були обрані ще троє представників Всеукраїнського об’єднання «Громадський контроль». А сама міська рада об’єднала, окрім Острога, більшість населених пунктів Острозького району.

– Ми пишаємося успіхами наших однопартійців з Острога. Довіривши представляти свої інтереси для «Громадського контролю», мешканці нового ОТГ можуть бути спокійні, що їх не зрадять і не підведуть. «Громадський контроль» завжди виступав за посилення впливу громади на управління власними населеними пунктами та життям громад, і обрання нашого представника на посаду секретаря міської ради беззаперечно посилить вплив громади на роботу депутатського корпусу. Ми щиро вітаємо Тараса Хмарука з обранням на таку важливу та відповідальну посаду. Адже це – свідчення його авторитету та професіоналізму. Віримо, що Тарас виправдає довіру громади Острога та депутатського корпусу міської ради, – зазначає лідер Всеукраїнського об’єднання. «Громадський контроль» Дмитро Якимець.

Leave a Reply